Nie ustajemy w biegu! ROC Polska na Poznań Business Run 2013

Home
Aktualności
Nie ustajemy w biegu! ROC Polska na Poznań Business Run 2013

Nie ustajemy w biegu! ROC Polska na Poznań Business Run 2013

Nasze cele, powiązane z branżą HR nie kończą się na wspomaganiu przedsiębiorstw w zarządzaniu zasobami ludzkimi, oferowaniu odpowiednich systemów i konsultacji.

Dlatego, że ludzie są naszym zdaniem najwyższą wartością każdej organizacji, wspieramy wszystkie idee, które służą pomocą tym, którzy na skutek zdarzeń losowych nie mogą spełniać swoich zawodowych i osobistych pragnień.
Stąd nasze uczestnictwo w Poznań Business Run 2013, który wspiera ideę niesienia pomocy innym, aby mogli powrócić do aktywnego życia. W tym roku bieg dedykowany jest Tomaszowi Nowickiemu, który potrzebuje nowej protezy aby kontynuować pracę i móc aktywnie żyć.

Tutaj, możesz wesprzeć akcję. Startujemy 15 września o godzinie 10.30 Udział weźmie 1500 biegaczy. W czasie trwania Poznań Business Run na Placu Wolności odbędzie się rodzinny piknik z punktami cateringowymi, występami i atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci.

Obiecujemy, że damy z siebie wszystko.
It’s time to ROC!

Więcej informacji: Poznań Business Run 2013

Autor:
Katarzyna Pisańska posiada 15-letnie doświadczenie w zakresie SAP HR. Uczestniczyła w blisko 30 projektach wdrożeniowych, jako konsultant, starszy konsultant i konsultant ekspert. W początkowej fazie swojej kariery brała udział w pracach związanych z lokalizacją modułu SAP HR na rynku polskim. Zajmowała się organizacją i prowadzeniem różnych projektów wdrożeniowych w roli Kierownika Projektu. Posiada doświadczenie w różnego rodzaju projektach np. klasycznych, typu roll out i upgrade. Zdobyła doświadczenie w wielu podmodułach modułu SAP HR w szczególności obejmujących tzw. „miękki HR”. Prowadziła szkolenia w centrum szkoleniowym SAP Polska. Pracowała dla takich klientów jak Grupa Żywiec, Ferrero Polska, ABB, KGHM Polska Miedź.

Ten wpis nie ma komentarzy. Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarzWyszukaj w serwisie:

Partnerzy:

 

 

© Copyright 2012-2013 HRcontrolling.pl | Site by