ROC Polska uruchomiła rozwiązanie SuccessFactors BizX w Grupie ROC

Home
Aktualności
ROC Polska uruchomiła rozwiązanie SuccessFactors BizX w Grupie ROC

ROC Polska uruchomiła rozwiązanie SuccessFactors BizX w Grupie ROC

ROC Polska sp. z o.o. – autoryzowany, globalny partner SAP, ekspert w systemach kadrowo-płacowych zakończył wdrożenie systemu SuccessFactors BizX w dwóch lokalizacjach, w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, w firmach należących do Grupy ROC.

Wdrożenie to jest kolejnym krokiem na drodze poszerzania własnych kompetencji, aby móc lepiej zaspokajać potrzeby Klientów. Wcześniejsze działania: certyfikacja konsultantów HCM (również w zakresie SuccessFactors BizX), systematyczne wprowadzanie nowych produktów, np. narzędzi do raportowania Easy Reporter oraz stworzenie portalu wiedzy o budowie i realizacji strategii HR w przedsiębiorstwach – HRcontrolling.pl zwiększyły dostępność narzędzi przeznaczonych dla działów Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Wykorzystanie SuccessFactors BizX w całej grupie ROC ma na celu nie tylko lepsze zarządzanie kompetencjami pracowników, ale również pokazanie Klientom jak istotna jest rola tego oferowanego przez ROC Polska narzędzia we współczesnych działaniach biznesowych.

SuccessFactors Bizx to funkcjonalne narzędzie, które łączy zadania działu HR ze strategią biznesową Klienta, ułatwiając realizację celów. Jako system nowej generacji, kumuluje on zdefiniowane wymagania Klienta z danymi o pracownikach, zestawem wskaźników i najlepszymi praktykami. Pozwala to w systematyczny sposób śledzić efektywność pracy oraz wskazuje optymalne działania.

Platforma umożliwia integrację z sieciami społecznościowymi, jest mobilna, a dzięki zastosowaniu mechanizmów „ przechowywania informacji w chmurze” oferuje natychmiastowy dostęp do danych oraz pełnej funkcjonalności. Nie wymaga zmian ani rozbudowy infrastruktury informatycznej.

„Wdrożenie funkcjonalności zarządzania przez cele i zarządzania przez kompetencje pozwala nam w lepszy sposób zarządzać kwalifikacjami naszych pracowników. To ważne, także dla naszych Klientów, aby konsultant stale rozwijał swoją wiedzę z zakresu ciągle zmieniających się rozwiązań SAP.” – mówi Katarzyna Pisańska, Prezes ROC Polska.

Projekt był prowadzony w całości przez polskich konsultantów. Docelowo rozwiązanie SuccessFactors BizX będzie wykorzystywane we wszystkich oddziałach Grupy.

Informacja o ROC POLSKA sp. z o.o.

Firma ROC Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od roku 2007 roku. Dostarcza usługi konsultingowe w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Będąc ekspertem w technologii SAP swoje usługi opiera przede wszystkim na rozwiązaniu SAP Human Capital Management (SAP HCM) wzbogacając je o sprawdzone rozwiązania własne jak: tHRive – pakiet wspomagający użyteczność SAP HCM, czy rozwiązania partnerskie jak: Easy Reporter – rozwiązanie optymalizujące proces raportowania danych HR.

Spółka wchodzi w skład ROC Global Consuting założonej w 1998 roku zatrudniającej ponad 300 konsultantów na całym świecie obsługujących ponad 500 klientów SAP. Wszyscy konsultanci, podobnie jak Les Hayman – Członek Rady Nadzorczej ROC Group, wcześniej Członek Rady Nadzorczej SAP AG – to wysoce doświadczeni specjaliści w obszarze rozwiązań HCM i SAP. ROC Polska dzięki przynależności do ROC Global Consulting może łączyć globalną wiedzę z lokalnymi doświadczeniami.

Autor:
Katarzyna Pisańska posiada 15-letnie doświadczenie w zakresie SAP HR. Uczestniczyła w blisko 30 projektach wdrożeniowych, jako konsultant, starszy konsultant i konsultant ekspert. W początkowej fazie swojej kariery brała udział w pracach związanych z lokalizacją modułu SAP HR na rynku polskim. Zajmowała się organizacją i prowadzeniem różnych projektów wdrożeniowych w roli Kierownika Projektu. Posiada doświadczenie w różnego rodzaju projektach np. klasycznych, typu roll out i upgrade. Zdobyła doświadczenie w wielu podmodułach modułu SAP HR w szczególności obejmujących tzw. „miękki HR”. Prowadziła szkolenia w centrum szkoleniowym SAP Polska. Pracowała dla takich klientów jak Grupa Żywiec, Ferrero Polska, ABB, KGHM Polska Miedź.

Ten wpis nie ma komentarzy. Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarzWyszukaj w serwisie:

Partnerzy:

 

 

© Copyright 2012-2013 HRcontrolling.pl | Site by