ROC zakończył prace w uruchomieniu komponentów SuccessFactors w europejskim koncernie energetycznym z oddziałem w Polsce

Home
Aktualności
ROC zakończył prace w uruchomieniu komponentów SuccessFactors w europejskim koncernie energetycznym z oddziałem w Polsce

ROC zakończył prace w uruchomieniu komponentów SuccessFactors w europejskim koncernie energetycznym z oddziałem w Polsce

ROC Polska sp. z o.o. – autoryzowany, globalny partner SAP, ekspert w systemach kadrowo-płacowych zakończył prace związane z uruchomieniem komponentów systemu SuccessFactors BizX w europejskim koncernie energetycznym z oddziałem w Polsce.

Tym razem uczestniczyliśmy w uruchomieniu modułów rozwiązania SuccessFactors BizX na potrzeby Klienta, którym jest jeden z największych w Europie koncernów energetycznych. Prace nasze związane były z przygotowaniem interfejsów pomiędzy systemami SAP w wersji on premise a globalnie implementowanym SuccessFactors.

Wykorzystanie SuccessFactors BizX w całej grupie Klienta ma na celu nie tylko lepsze zarządzanie kompetencjami pracowników, ale również zbudowanie centralnej bazy danych wszystkich pracowników Grupy.

SuccessFactors BizX to funkcjonalne narzędzie, które łączy zadania działu HR ze strategią biznesową Klienta, ułatwiając realizację celów. Stanowi nie tylko doskonałe narzędzie wspomagające zarządzanie kapitałem ludzkim, ale może także pełnić funkcje integracyjne, pozwalające na zcentralizowanie informacji o pracownikach.

Platforma umożliwia integrację z dowolnymi systemami, jest mobilna, a dzięki zastosowaniu mechanizmów „ przechowywania informacji w chmurze” oferuje
natychmiastowy dostęp do danych oraz pełnej funkcjonalności. Nie wymaga zmian ani rozbudowy infrastruktury informatycznej, co dla Klientów tego pokroju jest niezmiernie ważne.

Projekt był prowadzony w całości przez polskich konsultantów. Docelowo rozwiązanie SuccessFactors BizX będzie wykorzystywane we wszystkich oddziałach Grupy Klienta.

Informacja o ROC POLSKA sp. z o.o.

Firma ROC Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od roku 2007 roku. Dostarcza usługi konsultingowe w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Będąc ekspertem w technologii SAP swoje usługi opiera przede wszystkim na rozwiązaniu SAP Human Capital Management (SAP HCM) wzbogacając je o sprawdzone rozwiązania własne jak: tHRive – pakiet wspomagający użyteczność SAP HCM, czy rozwiązania partnerskie jak: Easy Reporter – rozwiązanie optymalizujące proces raportowania danych HR.

Spółka wchodzi w skład ROC Global Consuting założonej w 1998 roku zatrudniającej ponad 300 konsultantów na całym świecie obsługujących ponad 500 klientów SAP. Wszyscy konsultanci, podobnie jak Les Hayman – Członek Rady Nadzorczej ROC Group, wcześniej Członek Rady Nadzorczej SAP AG – to wysoce doświadczeni specjaliści w obszarze rozwiązań HCM i SAP. ROC Polska dzięki przynależności do ROC Global Consulting może łączyć globalną wiedzę z lokalnymi doświadczeniami.

Autor:
Katarzyna Pisańska posiada 15-letnie doświadczenie w zakresie SAP HR. Uczestniczyła w blisko 30 projektach wdrożeniowych, jako konsultant, starszy konsultant i konsultant ekspert. W początkowej fazie swojej kariery brała udział w pracach związanych z lokalizacją modułu SAP HR na rynku polskim. Zajmowała się organizacją i prowadzeniem różnych projektów wdrożeniowych w roli Kierownika Projektu. Posiada doświadczenie w różnego rodzaju projektach np. klasycznych, typu roll out i upgrade. Zdobyła doświadczenie w wielu podmodułach modułu SAP HR w szczególności obejmujących tzw. „miękki HR”. Prowadziła szkolenia w centrum szkoleniowym SAP Polska. Pracowała dla takich klientów jak Grupa Żywiec, Ferrero Polska, ABB, KGHM Polska Miedź.

Ten wpis nie ma komentarzy. Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarzWyszukaj w serwisie:

Partnerzy:

 

 

© Copyright 2012-2013 HRcontrolling.pl | Site by