Nasi eksperci

Home
O portalu
Nasi eksperci
nophoto-241x120
Katarzyna Augustyniak
Junior SF Consultant

Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Posiada doświadczenie w obszarze HR w międzynarodowych firmach, głównie w zakresie rekrutacji i selekcji. Prowadziła projekty rekrutacyjne dla Klientów z branży motoryzacyjnej, produkcyjnej, IT, dystrybucyjnej, a także projekty dla centrów usług wspólnch. Żeglarz, snowboardzistka, miłośniczka wyścigów.

nophoto-241x120
Marcin Gieracha
Doktor nauk, konsultant, ekspert

Marcin posiada 16-letnie doświadczenie w zakresie SAP: R/3 / SAP ERP: PA, PY, PT, w szczegolności nabył duże doświadczenie przy wsparciu serwisowym Klienta (rozwiązywanie problemów, modyfikacje, rozszerzenia) oraz w szkoleniach prowadzony zarówno metodami tradycynymi jak za pomocą sesji zdalnych z wykorzystaniem e-learningu. Zajmował się obsługą serwisową największych polskich i zagranicznych firm w ramach globalnej organizacji serwisowej SAP, obecnie firmy ROC. W swojej pracy wykorzystywał wielokrotnie systemy zarządzania zgłoszeniami takie jak amberCat czy TopDesk.

nophoto-241x120
Tomasz Jurgielewicz
Business Development Manager

Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Fizyki. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży IT z zakresu SAP / BPM / SOA. Jest skutecznym sprzedawcą rozwiązań i projektów IT, dysponującym wysokimi umiejętnościami zarówno z obszaru interpersonalnego jak i analitycznego. Prywatnie – pasjonat fotografii.

nophoto-241x120
dr Tomasz Kopczyński
Kierownik projektu, konsultant

Od 15 lat ekspert w zakresie zarządzania, w tym w szczególności zarządzania projektami, zarządzania zespołami ludzkimi (HR), zarządzania kompetencjami, zarządzania zmianami. Kieruje oraz uczestniczy w projektach biznesowych w całej Polsce oraz prowadzi dziesiątki szkoleń. Wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego Ekonomicznej w Poznaniu. Wykładowca Studium Podyplomowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz na studiach MBA (Atlanta, Georgia State University). Jest autorem i współautorem wielu artykułów i 3 książek dotyczących zarządzania: „Outsourcing w zarządzaniu przedsiębiorstwem”, „Zarządzanie projektami i zmianami w przedsiębiorstwie”, „Metody zarządzania”.

nophoto-241x120
Katarzyna Pisańska
Kierownik projektu, architekt rozwiązań

Katarzyna posiada 15-letnie doświadczenie w zakresie SAP HR, uczestniczyła w blisko 30 projektach wdrożeniowych, jako konsultant, starszy konsultant i konsultant ekspert. W początkowej fazie swojej kariery brała udział w pracach związanych z lokalizacją modułu SAP HR na rynku polskim. Zajmowała się organizacją i prowadzeniem różnych projektów wdrożeniowych w roli Kierownika Projektu. Posiada doświadczenie w róznego rodzaju projektach np. klasycznych, typu roll out i upgrade. Zdobyła doświadczenie w wielu podmodułach modułu SAP HR w szczególności obejmujących tzw. „miekki HR”. Prowadziła szkolenia w centrum szkoleniowym SAP Polska. Pracowała dla takich klientów jak Grupa Żywiec, Ferrero Polska, ABB, KGHM Polska Miedź.

© Copyright 2012-2013 HRcontrolling.pl | Site by