Partnerzy: Z kim współpracujemy

Home
O portalu
Partnerzy

Filexperts Sp. z o.o.

Filexperts to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, wdrożeniach technologii informatycznych i outsourcingu obejmujących kluczowe zagadnienia rozwoju przedsiębiorstw takie jak obieg informacji, archiwizacja dokumentów, zarządzanie kapitałem ludzkim i monitorowanie wydajności działań. W realizowanych przedsięwzięciach wspieramy się najlepszymi praktykami i rozwiązaniami technologicznymi z zakresu systemów informatycznych do zarządzania zasobami informacyjnymi (ECM – ang. Enterprise Content Management), kapitałem ludzkim (HCM – ang. Human Capital Management) i wydajnością przedsiębiorstwa (EPM – ang. Enterprise Performance Management).

Portal decyzje-it.pl

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie.

YOSI.pl

YOSI.PL – zespół specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w dystrybucji, wdrożeniach oraz serwisie systemów Comarch ERP. To liczący się dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm. Specjalizują się w rozwiązaniach przeznaczonych dla systemów bazodanowych opartych o Microsoft SQL Server oraz systemów analitycznych, hurtowni danych na bazie Microsoft Analysis Services.

HR Support

HR Support to nowe spojrzenie na doradztwo personalne, pozwalające na optymalizowanie efektów współpracy. Nowoczesne rozwiązania HR dedykowane głównie do małych i średnich firm zarówno tych posiadających działy personalne, jak i tych, które potrzebują zewnętrznej obsługi w zakresie HR. HR support to poza tym: kompleksowe narzędzia, konkurencyjne ceny i bieżący dostęp do aktualnych trendów HR.


Jobs.pl

Jobs.pl to przede wszystkim serwis rekrutacyjny, w którym codziennie publikowane są tysiące nowych ofert pracy. Popularność serwisu wynika głównie wysokiej jakości ofert pracy i aktualności informacji. Serwis dostarcza również dostęp do elementarnej wiedzy o rynku pracy, pomocnej kandydatom w poszukiwaniu zatrudnienia.

© Copyright 2012-2013 HRcontrolling.pl | Site by