SuccessFactors BizX: Nowe oblicze HR

Home
Rozwiązania
SuccessFactors BizX

SuccessFactors BizX

Funkcjonalne połączenia pomiędzy strategią HR i strategią biznesową przedsiębiorstwa

Nie wystarczy wpływać na efektywność działań pracowników. Cel związany z podnoszeniem efektywności powinien być realizowany poprzez wszystkich pracowników. Aby to osiągnąć niezbędne jest umiejętne połączenie pomiędzy strategią HR i strategią biznesową w celu osiągania celów istotnych z punktu widzenia prowadzenia działalności.

Potrzebujemy czegoś więcej niż kompletnego zestawu narzędzi do zarządzania talentami. Potrzebujemy również wyrafinowanych analiz. Analiz powiązanych ściśle z danymi biznesowymi, których pochodzenia jesteśmy pewni, systemu benchmarków i najlepszych praktyk, jakie pomogą w interpretacji wyników i podpowiedzą odpowiednie dla rezultatu działania. W rezultacie jasnym staje się, że potrzebujemy systemu HR kolejnej generacji, który pozwoli na połączenie wszystkich tych wymagań. Platformy, jaka pozwoli na integrację z sieciami skocznościowymi i szeroką mobilność rozwiązania – platformy w chmurze. Co więcej platformy dostępnej od zaraz, bez serwerów i innego sprzętu, bez kłopotliwych instalacji, gotowej od zaraz wprost do osiągnięcia celów biznesowych.

rozwiazania-sf

Dopasowanie do potrzeb organizacyjnych

BizX Suite pozwala osiągać prawdziwe cele biznesowe przez zapewnienie dopasowania do potrzeb organizacyjnych, optymalizację ludzkiej wydajności i budowanie przewag konkurencyjnych dzięki pełnemu wglądowi w strukturę personelu, jego potencjał oraz rezultaty.

Dopasowanie do potrzeb organizacyjnych zabezpiecza nam podążanie w odpowiednim kierunku bez ryzyka niepożądanych zmian i komplikacji. Ludzie wykonują swoją pracę w celu realizacji obowiązującej dziś strategii biznesowej. Zadbanie o ten sam poprawny przekaz wobec setek a nawet tysięcy pracowników w tym samym momencie w celu osiągnięcia możliwie najlepszego efektu biznesowego wymaga zsynchronizowanych działań. BizX pomoże w osiągnieciu tego celu.

BizX łączy strategię z jej realizacją poprzez optymalizację ludzkiej efektywności. Daje narzędzia do zatrudniania, wynagradzania, rozwoju właściwych ludzi z właściwymi umiejętnościami, aby pomnażać Twój biznes.

Optymalizacja efektywności pracowników

Ale wiedzieć co zrobić, to nie wszystko. BizX łączy strategię z jej realizacją poprzez optymalizację ludzkiej efektywności. Daje narzędzia do zatrudniania, wynagradzania, rozwoju właściwych ludzi z właściwymi umiejętnościami, aby rozwijać Twój biznes.

Co czyni BizX Suite unikalnym to możliwość dostarczania zrównoważonej przewagi konkurencyjnej. Zaawansowane narzędzia analizy biznesowej i planowania pozwala na zebranie danych związanych z talentami i biznesem, co w połączeniu z rozwiązaniami HR nowej generacji daje pełen wgląd menedżerski w dane niezbędne do podejmowania decyzji, a to w rezultacie prowadzi do związania inwestycji w kapitał ludzki ze strategią i rezultatami biznesowymi.

Zarządzanie talentami

Tylko BizX dostarcza pakiet zarządzania talentami, bazy danych HR, narzędzi wymiany i współpracy i narzędzi analitycznych, jakie potrzebne są do produkcji, mierzenia i ciągłego rozwoju wyników biznesowych poprzez działania ludzi (zarządzanie przez cele – zpc, zarządzanie rekrutacją, sukcesja pracownicza, planowanie ścieżki kariery, planowanie zasobów). Codzienna realizacja biznesu stanowi różnicę pomiędzy działaniem zwykłym i niezwykłym.

Dla kogo to rozwiązanie?

BizX Suite jest rozwiązaniem skalowalnym pozwalającym na wspieranie małych I wielkich przedsiębiorstw. Rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw oparte o chmurę, jest w pełni dostępne, łatwe w implementacji i daje szansę na rozwój wykorzystania poszczególnych funkcjonalności w miarę wzrostu organizacji.

Chcę dowiedzieć się więcej o tym rozwiązaniu

Kliknij tutaj

© Copyright 2012-2013 HRcontrolling.pl | Site by